• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/yatirimcidestek/
  • https://twitter.com/yatirimcidestek
  • https://www.instagram.com/yatirimcidestek/?hl=tr
   <p style="Akıllıca alınan risk ile yatırım kar getirir."
    • Başlamak için mükemmel olmak zorunda değilsin; fakat mükemmel olmak için başlamak zorundasın. Zig Ziglar
    • Youtube Kanalımıza davetlisiniz...
İleri Girişimcilik Desteği
 İleri Girişimcilik Desteği
Bana Uygun Destek Var Mı?

  Resme tıkla desteği sorgula!
Yatırım Teşvik Belgesi
 Yatırım Teşvik Belgesi


Ticaretin Avrupa'ya Açılan Kapısı
www.yatirimcidestek.com
E-Bülten ÜyelikZiyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam36
Toplam Ziyaret42614

Hakkımızda Hakkımızda     yatirimcidestek.com web sitesi proje yöneticisi Ercan Adak tarafından 2016 Yıllında web üzerinden hizmet veren bir site olarak açılmıştır. web sitesinin hedef kitlesi iş hayatının içerisinde yer alan işletmeler, girişimciler, bireysel veya kurumsal yatırımcılar, sivil toplum kuruluşları ile iş hayatı ile ilgili olarak bilgi ve tecrübe sahibi olmak isteyen tüm kesimlerdir. web sitesinin bir diğer önemli özelliği ise ziyaretçilerine hibe programları ve teşvikler  konusunda bilgi vermektir. Ercan Adak          
Adıyaman'da doğdu. Kahta Anadolu Lisesinde mezun olduktan sonra Adıyaman Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme Bölümüne başladı. Lisans Eğitimini başarılı bir şekilde tamamladıktan sonra Ankara'da Ufuk Üniversitesi Sosyal Bilimler Ensitütüsün'de İşletme Yönetimi alanında Yüksek Lisans eğitimini aldı. 

İş hayatına lisans eğitimi sürecinde organizatör olarak başladı. Adıyaman Gap Gençlik Kültür Evinde gönüllü olarak Yaygın Eğitim alanında Eğitmenlik yaptı. Lisans eğitiminden sonra Alışveriş Merkezi Sektöründe uluslararası bir Hollanda şirketi olan Corio'da Yönetim Stajyeri olarak stajını tamamlandı. 2011 yılında Gençlik Çalışmalarında proje yönetimi alanına ilgili duydu. Sosyal projelerin yazımına başladı ve  gönüllü olarak projelerde görevler almaya başladı. Daha sonra bir danışmanlık şirketinde part time çalışmaya başladı ve 2014 yıllından beri İmpo Proje Yönetim Llt. Şti 'de Kobi Danışmanı/Proje Yöneticisi çalışmaktadır. Hibe teşvik projeleri ile ilgili 250'den fazla işletmeye danışmanlık yapmıştır. 

Sivil toplum alanında Adıyaman Kent Konseyi Gençlik Meclisi Yönetim Kurulu üyeliği ve Ar-ge Sorumluğu görevlerinde bulundu. Adıyaman Gençlik ve Kültür Evi'inde Yürütme Kurulu görevinde bulundu. Adıyaman Üniveristresi'nde İİBF'de Fakülte Başkanlığı ile AB Öğrenci Topluluğu Başkan Yrd. görevinde bulundu.


Uyarı: 
Sitemizin köşe yazarları veya başka alanlarında sitemiz ile herhangi bir bağlantısı oduğu belirtilmeyenlerin, sitemiz ile bir ilişiği bulunmamaktadır.KENDİME NASHİATLER
"Yapmış olduğun ticaret maddi ve manevi olarak seni yükseltmiyor, dostluklarını artırmıyorsa demekki bir şeyleri eksik yapıyorsun."

"İnsan ilişkilerinden menfahatine göre hareket edersen menfahattin kadar insanlardan alırsın. İnsan olarak ilişki kurarsan her insan bir dünyadır, bir dünyaya değil dünyalarca dünyaya sahip olursun."

"Sana talip olan makam senin talip olduğun makamdan daha faydalı olabilir"
AlışSatış
Dolar6.43016.4559
Euro7.08467.1130
Kariyer / İş
 Kamu Personel Alım İlanları